آخرین مقالات:
هیت مپ چیست + اهمیت آن
هیت مپ چیست + اهمیت آن
طراحی سایت تخصصی در مشهد
طراحی سایت تخصصی در مشهد
مزایای استفاده از المنتور چیست
مزایای استفاده از المنتور چیست
تیک آبی اینستاگرام" alt="راهنمای کامل خرید تیک آبی اینستاگرام+شرایط لازم">

راهنمای کامل خرید تیک آبی اینستاگرام+شرایط لازم

سلام بر دنبال کنندگان وب سایت اسمارتن😄✋ امروز قصد داریم یک موضوع خیلی جذاب در حوزه اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح بدیم. همانطور که می دانید یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها اینستاگرام است. تیک آبی اینستاگرام یک نشان تایید در کنار نام کاربری است که صحت اکانتی را که ممکن است متعلق به یک چهره، برند یا سازمان معروف باشد، تایید کند. تیک آبی در اینستاگرام، مشابه تیک آبی توییتر، نشان می‌دهد که پروفایل توسط اینستاگرام به‌عنوان اصلی و جعلی تأیید نشده است. در این مقاله ابتدا توضیح می دهیم که تیک آبی در اینستاگرام چیست و برای خرید تیک آبی اینستاگرام چه شرایطی لازم دارید.

قطعا! در اینجا نگاهی عمیق تر به تیک آبی اینستاگرام داریم:

تیک آبی اینستاگرام نمادی از اعتبار و اعتبار در این پلتفرم است. این یک علامت کوچک آبی است که در کنار نام کاربر در نمایه و در نتایج جستجو ظاهر می شود. تیک آبی روش اینستاگرام برای تأیید اینکه حساب کاربری رسمی و تأیید شده یک سلبریتی، برند یا سازمان است.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام تیک آبی را در سال 2014 معرفی کرد و از آن زمان، به نمادی مورد علاقه برای کاربرانی تبدیل شده است که می‌خواهند ثابت کنند که همان کسی هستند که می‌گویند هستند یا می‌خواهند حس اعتماد را با فالوورهای خود ایجاد کنند. با این حال، همه نمی توانند تیک آبی در اینستاگرام دریافت کنند. در واقع، اینستاگرام دستورالعمل‌های بسیار دقیقی برای اینکه چه کسی می‌تواند تاییدیه دریافت کند و چگونه فرآیند کار می‌کند، دارد.

شرایط مورد نیاز برای دریافت تیک آبی اینستاگرام:

برای واجد شرایط بودن برای تایید در اینستاگرام، یک حساب کاربری باید چندین معیار را داشته باشد. ابتدا اکانت باید کامل باشد، یعنی دارای بیو، عکس پروفایل و حداقل یک پست باشد. این حساب همچنین باید عمومی باشد، به این معنی که هر کسی می تواند پست ها و نمایه کاربر را مشاهده کند. این حساب همچنین باید فعال باشد، دارای پست های منظم و تعامل با فالوورها باشد. در نهایت، حساب باید معتبر باشد، به این معنی که متعلق به یک شخص، برند یا سازمان واقعی است که جعل هویت شخص دیگری نیست.

اگر یک حساب کاربری این شرایط را داشته باشد، می تواند برای تأیید در اینستاگرام درخواست دهد. برای انجام این کار، کاربر باید به نمایه خود رفته، روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه زده و "تنظیمات" را انتخاب کنید. از آنجا می‌توانند روی «حساب» و سپس «درخواست تأیید» ضربه بزنند. کاربر باید نام کامل خود، یک کپی از شناسه صادر شده توسط دولت و سایر اطلاعاتی که هویت او را ثابت می کند به اینستاگرام ارائه کند.

فرآیند تأیید می‌تواند چندین هفته طول بکشد و همه حساب‌هایی که اعمال می‌شوند تأیید نمی‌شوند. اینستاگرام گفته است که فقط حساب‌هایی را تأیید می‌کند که «منافع عمومی» هستند، مانند افراد مشهور، چهره‌های عمومی و برندها.

درآخر:

در پایان، تیک آبی اینستاگرام نمادی از اصالت و اعتبار در پلتفرم است. این فقط به حساب هایی داده می شود که دارای معیارهای سختگیرانه هستند و توسط اینستاگرام به عنوان واقعی و جعلی تایید شده اند. در حالی که همه نمی توانند تیک آبی دریافت کنند، برای کسانی که این کار را انجام می دهند، می تواند ابزار قدرتمندی برای ایجاد اعتماد و ایجاد دنبال کننده در پلت فرم باشد.

مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام:

خرید تیک آبی اینستاگرام برای برخی از کاربران می‌تواند مزیتی داشته باشد، از جمله:

محافظت از برند شما در برابر جعل کنندگان و خرابکاران بالقوه است

افزایش اعتبار و اطمینان کاربران به علامت تجاری شما، به خصوص در صورتی که پیج شما تازه تاسیس شده باشد.

 افزایش ترافیک و بازدید پست‌های اینستاگرام شما، با توجه به جذابیت بالای نماد تاییدیه در نزد کاربران

به هر حال، باید توجه داشت که خرید تیک آبی اینستاگرام ممکن است در برخی موارد به دلیل نقض قوانین اینستاگرام، باعث مسدود شدن حساب کاربری شما شود. همچنین، خرید تیک آبی اینستاگرام به عنوان یک راه حل برای دریافت اعتبار و اعتماد کاربران دراز مدت پایدار نباشد؛ بلکه کاربران باید به طور مستمر و با تلاش درست، محتوای جذاب و کیفیتی ارائه دهند تا اعتماد کاربران را به دست آورند.

دریافت تضمینی تیک آبی اینستاگرام:

نکته مهمی که قبل از خرید تیک آبی اینستاگرام باید به آن توجه کنید این است که باید یک شهرت آنلاین داشته باشید. برای مثال مدعی باشید که یکی از افراد معروفترین افراد در حوزه سئو سایت در کرمان هستید. برای دریافت تیک آبی باید مراحل زیر را طی کنید. دقت کنید که تمامی شرکت هایی که امکان خرید تیک آبی اینستاگرام را دارند نیز از همین روش استفاده می کنند.

  • گزینه تنظیمات اینستاگرام را در نسخه وب اینستاگرام انتخاب کنید
  • سپس وارد قسمت Account شوید
  • گزینهRequest Verification  را انتخاب کنید
  • در این قسمت شما یک فرم را می بینید که درمورد حوزه کاریتان و امنیت حساب شما می باشد. اگر زبان انگلیسی را خوب یاد ندارید در این قسمت حتما از فرد باتجربه ای کمک بگیرید.
  • دربخشAttach file مدارک خود را وارد کنید. حتما مدرک بین المللی خود را دردسترس داشته باشید
  • در آخر هم روی  Submitبزنید و منتظر تایید ایمیل اینستاگرام بمانید

خرید پروموشن اینستاگرام یا تیک آبی؟🤔

هر دو خرید تبلیغات اینستاگرام و خرید تیک آبی اینستاگرام اهمیت و مزایای خاص خود را دارند، اما اهداف متفاوتی را دنبال می کنند.

خرید تبلیغات اینستاگرام، مانند پست های حمایت شده یا تبلیغات، می تواند به افزایش دسترسی و دیده شدن شما در این پلت فرم کمک کند. این می تواند به دنبال کنندگان بیشتر، تعامل بیشتر با محتوای شما و به طور بالقوه فروش یا تبدیل بیشتر منجر شود. تبلیغات می تواند به شما کمک کند مخاطب خاصی را هدف قرار دهید و آگاهی از برند را افزایش دهید، که به ویژه در صورتی که به تازگی در پلتفرم شروع کرده اید بسیار مهم است. با این حال، مهم است که از تبلیغات به صورت استراتژیک استفاده کنید و درک روشنی از مخاطبان هدف خود داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که به افراد مناسب دسترسی دارید و بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود می برید.

از طرف دیگر، خرید تیک آبی اینستاگرام می تواند حس اصالت و اعتبار را به حساب کاربری شما بدهد. این می تواند به ایجاد اعتماد بین فالوورها و مشتریان بالقوه شما کمک کند، به خصوص اگر یک شخصیت عمومی، برند یا سازمان هستید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که اینستاگرام دستورالعمل های سختگیرانه ای برای افرادی که می توانند تاییدیه دریافت کنند دارد و این فرآیند می تواند چندین هفته طول بکشد. علاوه بر این، خرید تیک آبی اینستاگرام از منابع غیر رسمی می تواند خطرآفرین باشد و ممکن است منجر به مسدود شدن یا جریمه شدن حساب شما توسط اینستاگرام شود.

در پایان:

هم خرید تبلیغات اینستاگرام و هم خرید تیک آبی اینستاگرام به دلایل مختلف می تواند سودمند باشد. اگر به دنبال افزایش دسترسی و دید خود در پلتفرم هستید، خرید تبلیغات اینستاگرام ممکن است مهمتر باشد. اگر به دنبال ایجاد اعتبار و اعتبار برای نام تجاری یا حساب شخصی خود هستید، خرید تیک آبی اینستاگرام ممکن است مهمتر باشد. با این حال، مهم است که از هر دو استراتژی به صورت استراتژیک و در راستای اهداف کلی رسانه های اجتماعی و بازاریابی خود استفاده کنید.

خریداری پیج اینستاگرام با تیک آبی:

خرید پیج اینستاگرام با تیک آبی امکان پذیر نیست اما می توان برای تایید تیک آبی هزینه کرد. متا (که قبلاً با نام فیس بوک شناخته می شد) بسته اشتراک جدیدی به نام Meta Verified را راه اندازی کرده است که به سازندگان اجازه می دهد برای تیک تأیید شده آبی در فیس بوک و اینستاگرام پرداخت کنند. هدف این سرویس افرادی است که می خواهند جوامع خود را بسازند و امنیت و دسترسی خود را در این پلتفرم های رسانه اجتماعی محبوب افزایش دهند. با این حال، تیک آبی تضمینی نیست و تنها در صورتی قابل دریافت است که اکانت دارای معیارهای خاصی باشد.

به طور کلی😃

برای درخواست نشان تیک آبی، اکانت باید کامل باشد، به این معنی که باید یک عکس پروفایل، بیو و حداقل یک پست اینستاگرام در فید داشته باشد و در زمان درخواست تأیید به طور فعال از آن استفاده شود. علاوه بر این، نشان آبی اینستاگرام فقط برای اشخاص عمومی و افراد مشهور است، به این معنی که شما نمی توانید یک پروفایل خصوصی در پلتفرم داشته باشید.

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *